საუკეთესო ლათინო-ამერიკული სერიალები!
იმისათვის რომ ნახოთ ყველა თემა, უნდა დარეგისტრირდეთ ან შეხვიდეთ სისტემაში!

Join the forum, it's quick and easy

საუკეთესო ლათინო-ამერიკული სერიალები!
იმისათვის რომ ნახოთ ყველა თემა, უნდა დარეგისტრირდეთ ან შეხვიდეთ სისტემაში!
საუკეთესო ლათინო-ამერიკული სერიალები!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Poll

როგორი სიხშირით სტუმრობთ ფორუმს?

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Vote_lcap34%”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Vote_rcap 34% [ 234 ]
”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Vote_lcap18%”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Vote_rcap 18% [ 123 ]
”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Vote_lcap12%”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Vote_rcap 12% [ 83 ]
”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Vote_lcap20%”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Vote_rcap 20% [ 136 ]
”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Vote_lcap16%”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Vote_rcap 16% [ 111 ]

Total Votes : 687

დაგვალაიქეთ ”ფეისბუქზე”

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

+23
barbara-la hiena
KhaT_
moira
Siachoquero
vitoria
Fedya-RBD
annia
dannagarcia
kriisti
Qettie(edith_fan)
lukanini
maria
lendrusha
სოფო
natuka
nini1001
Telemundo
MaRo-maite
sofi81
AnUkEbIiIi
Bracamontes_fan
elenamachabeli
ლიკა
27 posters

Page 5 of 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Next

Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by maria Tue Feb 15, 2011 2:07 am

ui kino da footballi chartula ra magaria..ki ar vicodii...happy..da serialebis rodis chairtveba???
maria
maria

პოსტების რაოდენობა : 4263
ქულები : 4359
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-01-07
ასაკი: : 31

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by ლიკა Tue Feb 15, 2011 2:11 am

maria wrote:ui kino da footballi chartula ra magaria..ki ar vicodii...happy..da serialebis rodis chairtveba???

Martis bolossss
avatar
ლიკა

. :




პოსტების რაოდენობა : 16799
ქულები : 18070
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-08-11

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by lukanini Tue Feb 15, 2011 4:11 pm

es novela mec maqvs nanaxi,me momewona kai sayurebelia,ar vambob sauketesoatqo prosta kaia ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 220983
lukanini
lukanini

პოსტების რაოდენობა : 2084
ქულები : 2087
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-12-26
ასაკი: : 45

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by ლიკა Tue Feb 15, 2011 5:55 pm

lukanini wrote:es novela mec maqvs nanaxi,me momewona kai sayurebelia,ar vambob sauketesoatqo prosta kaia ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 220983

Arc me vambob sauketeso tqo magram dzalian momewonaaa
avatar
ლიკა

. :




პოსტების რაოდენობა : 16799
ქულები : 18070
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-08-11

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by სოფო Tue Feb 15, 2011 8:24 pm

ise likuna ambob maites ver vitano ra msaxiobi eg ariso da mis serialebs ki natrob :-mi pecados,rbd-s
avatar
სოფო

პოსტების რაოდენობა : 6538
ქულები : 7220
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-12-04
ასაკი: : 32

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by Bracamontes_fan Tue Feb 15, 2011 8:38 pm

aq misi mizezebiiii ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 439891 da es maite araa namdvilad
mase arc me miyvars maite mara angelozs vuyure garkveuli msaxiobebis gamo
Bracamontes_fan
Bracamontes_fan

. : ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 29513ecd33509e29fd6e0697023710b7


Alice Cullen

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Tumblr_inline_mfvn81gOAo1rt2432



პოსტების რაოდენობა : 58145
ქულები : 65219
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-07-25
ასაკი: : 32

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by ლიკა Tue Feb 15, 2011 9:18 pm

სოფო wrote:ise likuna ambob maites ver vitano ra msaxiobi eg ariso da mis serialebs ki natrob :-mi pecados,rbd-s


Mere da vin Gitxra rom maites gamo Vnatrulob .......... Mi pecado Da RBD Su Sxva Xalxis Gamo mindaaa ...... Da Kidev Erti Vin Gitxra Rom Maites Ver VItan Ubralod Me da Tatia simartles Vwert Da Bevrs ar siamovnebs......Exla Magaze Dagvidgeba Javrebi ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 301932 ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 138899
avatar
ლიკა

. :




პოსტების რაოდენობა : 16799
ქულები : 18070
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-08-11

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by Bracamontes_fan Wed Feb 16, 2011 1:30 am

ლიკა wrote:
სოფო wrote:ise likuna ambob maites ver vitano ra msaxiobi eg ariso da mis serialebs ki natrob :-mi pecados,rbd-s


Mere da vin Gitxra rom maites gamo Vnatrulob .......... Mi pecado Da RBD Su Sxva Xalxis Gamo mindaaa ...... Da Kidev Erti Vin Gitxra Rom Maites Ver VItan Ubralod Me da Tatia simartles Vwert Da Bevrs ar siamovnebs......Exla Magaze Dagvidgeba Javrebi ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 301932 ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 138899
tavistavad lika
Bracamontes_fan
Bracamontes_fan

. : ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 29513ecd33509e29fd6e0697023710b7


Alice Cullen

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Tumblr_inline_mfvn81gOAo1rt2432



პოსტების რაოდენობა : 58145
ქულები : 65219
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-07-25
ასაკი: : 32

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by სოფო Wed Feb 16, 2011 11:54 am

Da Kidev Erti VinGitxra Rom Maites Ver VItan Ubralod Me da Tatia simartles Vwert Da Bevrs ar siamovnebs......
eg ukve simartlis dawera agar aris adamianze uazrodgadakidebaa da ubralod ar aris sasiamovno vigacis lanzgva da misi yvelanairadgakritikeba ra aqvs aseti sashineli am maites ar aris egeti cudi msaxiobi rogorc zog-zogiertebi xataven.aba midit da maiteze uketesad itashet. shezlebt?rom ar qondes msaxioburi nichi televisashi ar iqneboda iq profesionalebi mushaoben da memgoni tavisi saqme ician da mexiasgarda sxva prodiusertan ar umushavia?rbd mi pecado mkvlelebi yvela sxvada sxvamgadaigo .icit risgamogadaekida tatia?levyrrony levymontesis qishpobisgamo.da sxvebic agiyoliat.tu aseti magaria jaklini nugeshiniat ver dachagravs perroni.ukve chemtvis piradad mitumetes ara maites fanistvis da chemnairi memgoni bevria zaliangamagizianebeligaxda es yvelaferi ukve temas rom vxsni da maites langva iwyeba kitxvas vwyvet.sxva unicho msaxiobi agaravin aris? iqneb sxvistvis jaklinia unicho?me davigale.ushualod marto shens tavze nu miigeb likuna bavshvebo kargit ra.
avatar
სოფო

პოსტების რაოდენობა : 6538
ქულები : 7220
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-12-04
ასაკი: : 32

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by maria Wed Feb 16, 2011 1:11 pm

სოფო wrote:
Da Kidev Erti VinGitxra Rom Maites Ver VItan Ubralod Me da Tatia simartles Vwert Da Bevrs ar siamovnebs......
eg ukve simartlis dawera agar aris adamianze uazrodgadakidebaa da ubralod ar aris sasiamovno vigacis lanzgva da misi yvelanairadgakritikeba ra aqvs aseti sashineli am maites ar aris egeti cudi msaxiobi rogorc zog-zogiertebi xataven.aba midit da maiteze uketesad itashet. shezlebt?rom ar qondes msaxioburi nichi televisashi ar iqneboda iq profesionalebi mushaoben da memgoni tavisi saqme ician da mexiasgarda sxva prodiusertan ar umushavia?rbd mi pecado mkvlelebi yvela sxvada sxvamgadaigo .icit risgamogadaekida tatia?levyrrony levymontesis qishpobisgamo.da sxvebic agiyoliat.tu aseti magaria jaklini nugeshiniat ver dachagravs perroni.ukve chemtvis piradad mitumetes ara maites fanistvis da chemnairi memgoni bevria zaliangamagizianebeligaxda es yvelaferi ukve temas rom vxsni da maites langva iwyeba kitxvas vwyvet.sxva unicho msaxiobi agaravin aris? iqneb sxvistvis jaklinia unicho?me davigale.ushualod marto shens tavze nu miigeb likuna bavshvebo kargit ra.
shennairi simartlis mtqmeli tu arsebobdes am forumzee me viyo ukanasknelii!!!! ara imitom rom maiteda rame ubralod simartles ambob da gagimargjos mag simartleshii : )) ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 301932 ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 989588 ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 870461 ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 870461
maria
maria

პოსტების რაოდენობა : 4263
ქულები : 4359
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-01-07
ასაკი: : 31

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by Bracamontes_fan Wed Feb 16, 2011 3:05 pm

aba midit da maiteze uketesad itashet.
ჩვენ თუ ვერ ვითამაშებთ მსახიობობაზე არვ ვაცხადებთ პრეტენზიას
levyrrony levymontesis qishpobisgamo.da sxvebic agiyoliat
არავინაც არ ამიყოლიებია შენი აზრით აქ ხალხი ბრმაა?
u aseti magaria jaklini nugeshiniat ver dachagravs perroni.
უჰ უჰ უჰ პერონი რომ ჟაკლინს დაჩაგრავს ვირი ხეზე გაირბენს კიარ გავა ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 132775
Bracamontes_fan
Bracamontes_fan

. : ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 29513ecd33509e29fd6e0697023710b7


Alice Cullen

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Tumblr_inline_mfvn81gOAo1rt2432



პოსტების რაოდენობა : 58145
ქულები : 65219
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-07-25
ასაკი: : 32

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by lukanini Wed Feb 16, 2011 3:09 pm

მეც გეთანხმები სოფო.ნამდვილათ არ არის უნიჭო მსახიობი მაიტე.მე პირადათ მომეწონა რომ ვუყურე,კარგათ ითამაშა.რომ არ მომწონებოდა ნამდვილათ არ ვუყურებდი.ისე შენი თქმის არ იყო არ არის სასიამოვნო შენ საყვარელ მსახიობს რომ ლანძღავენ.მე ბევრი არ მომწონს მაგრამ არც ზედმეტათ ვაკეთებ კომენტარს.იმიტომ რომ ჩემს გარდა არის ხალხი ვისაც ის ეყვარება.ადამიანს შანსი თუ არ მიეცი ითმაშოს ის ვერასოდეს პროფესიონალი ვერ გახდება.დავამატებ რომ პირადათ არავის არ ვგულისხმობ ამ კომენტარით. უბრალოთ მეც დამმართვნია იგივე ვარიანტი და არ მომწონებია ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 220983
lukanini
lukanini

პოსტების რაოდენობა : 2084
ქულები : 2087
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-12-26
ასაკი: : 45

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by სოფო Wed Feb 16, 2011 4:02 pm

ჩვენ თუ ვერ ვითამაშებთ მსახიობობაზე არვ ვაცხადებთ პრეტენზიას
romeli mag saqmis didi profesionali shen gamoxvedi rom egre sji maites msaxiobur nichs?shen ubralod perrons ver itan da misi araferi mogwons.ar minda sheurawyofis moyeneba gamomivides magram bogmit xar savse maites mimart.kritikas kritikaze isvri.xan fexi dauwune xan xeli xan ra vici ra.
არავინაც არ ამიყოლიებია შენი აზრით აქ ხალხი ბრმაა?
shennairad maites aravin lanzgavs swored shen aiyolie magalitistvis likunac kmara
უჰ უჰ უჰ პერონი რომ ჟაკლინს დაჩაგრავს ვირი ხეზე გაირბენს კიარ გავა
shen ra ici dachagravs tu ara me tu mkitxav maite arafritaa naklebi jaklinze tu ara meti.ristvis aitvaliswune ase?modi aba exla warmoidgine daiwyos vigacam jaklinis utavbolo langva rogor gacherdebi wyanarad davinaxav mere


avatar
სოფო

პოსტების რაოდენობა : 6538
ქულები : 7220
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-12-04
ასაკი: : 32

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by სოფო Wed Feb 16, 2011 4:04 pm

lukanini wrote:მეც გეთანხმები სოფო.ნამდვილათ არ არის უნიჭო მსახიობი მაიტე.მე პირადათ მომეწონა რომ ვუყურე,კარგათ ითამაშა.რომ არ მომწონებოდა ნამდვილათ არ ვუყურებდი.ისე შენი თქმის არ იყო არ არის სასიამოვნო შენ საყვარელ მსახიობს რომ ლანძღავენ.მე ბევრი არ მომწონს მაგრამ არც ზედმეტათ ვაკეთებ კომენტარს.იმიტომ რომ ჩემს გარდა არის ხალხი ვისაც ის ეყვარება.ადამიანს შანსი თუ არ მიეცი ითმაშოს ის ვერასოდეს პროფესიონალი ვერ გახდება.დავამატებ რომ პირადათ არავის არ ვგულისხმობ ამ კომენტარით. უბრალოთ მეც დამმართვნია იგივე ვარიანტი და არ მომწონებია ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 220983
gaixare agretve mec getanxmebi
avatar
სოფო

პოსტების რაოდენობა : 6538
ქულები : 7220
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-12-04
ასაკი: : 32

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by Bracamontes_fan Wed Feb 16, 2011 4:09 pm

shen ra ici dachagravs tu ara me tu mkitxav maite arafritaa naklebi jaklinze tu ara meti.ristvis aitvaliswune ase?modi aba exla warmoidgine daiwyos vigacam jaklinis utavbolo langva rogor gacherdebi wyanarad davinaxav mere
ბევრჯერაც გაულანძღავთ მაგრამ გავატარე გუშინწინაც მოხდა ეგ შემთხვევა მაგრამ გავატარე
shennairad maites aravin lanzgavs swored shen aiyolie magalitistvis likunac kmara
ვინ ავიყოლიე? სიცილი ლიკა 2 წლის ბავშვი არაა ვინმეს აყვეს სიცილი
kritikas kritikaze isvri.xan fexi dauwune xan xeli xan ra vici ra.
მერე შენ რა გული გიწუხს ნეტა ვიცოდე? გეუბნება ვინმე მაიტე არ მოგწონდესო? თუ გინდა ქვეყნის უკეთესი გეგონოს აი დარდი
დასაბოღმი რა მაქვს ცხოვრების გზაზე მეღობება თუ მამა-პაპის დანატოვარ ქონებას მართმევს . ცოტა დაუკვირდი რა სიცილი სიცილი სულ არ მკიდია ეგ შენი მაიტე?
shen ra ici dachagravs tu ara me tu mkitxav maite arafritaa naklebi jaklinze tu ara meti.
ხოდა იყოს შენთვის თუ გინდა ჯაკლინზე კიარა ჰელენ მირენზე უკეთესიც იყოს ღმერთმა მშვიდობაში მოგახმაროს მე მაგი არ მეწყინოს. ჩემთვის არ არის და არც არასდოს იქნება
Bracamontes_fan
Bracamontes_fan

. : ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 29513ecd33509e29fd6e0697023710b7


Alice Cullen

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Tumblr_inline_mfvn81gOAo1rt2432



პოსტების რაოდენობა : 58145
ქულები : 65219
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-07-25
ასაკი: : 32

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by Bracamontes_fan Wed Feb 16, 2011 4:24 pm

დამთავრდეს აქ ამაზე ლაპარაქკი აქ მაიტე ვს ჟაკლინის თემაა არაა სანამ ადმინი არ მოსულა და თემა არ დაუხურავს მანამდე. აღარ დაიწეროს აქ პოსტი ჟაკლინზე და მაიტეზე ისაუბრეთ სერიალზე და მის შესახებ
Bracamontes_fan
Bracamontes_fan

. : ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 29513ecd33509e29fd6e0697023710b7


Alice Cullen

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Tumblr_inline_mfvn81gOAo1rt2432



პოსტების რაოდენობა : 58145
ქულები : 65219
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-07-25
ასაკი: : 32

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by სოფო Wed Feb 16, 2011 4:53 pm

ბევრჯერაც გაულანძღავთ მაგრამ გავატარე გუშინწინაც მოხდა ეგ შემთხვევა მაგრამ გავატარე
tyilad axla nu ityvi rom aq shenze metad vigaca vinmes lanzgavs sheizleba tqva ar momwons ertxel da orjer magram xom unda shegezolos gachereba.ubralod aseti upativcemuloba autanelia da aq ara aqvs gadamwyveti mnishvneloba maite iqneba tu vinme sxva.
ვინ ავიყოლიე?ლიკა 2 წლის ბავშვი არაა ვინმეს აყვეს
yoveltvis shen xar yvelafris tavi da tavi da shen mogyvebian mere
გეუბნება ვინმე მაიტე არ მოგწონდესო? თუ გინდა ქვეყნის უკეთესი გეგონოს აი დარდი დასაბოღმი რა მაქვს ცხოვრების გზაზე მეღობება თუ მამა-პაპის დანატოვარ ქონებას მართმევს . ცოტა დაუკვირდი რა
rom davukvirdi imitom mivxvdi imitom xar ase dabogmili jaklins rom metoqeobas uwebvs levystan wyvilshi aba mashin ras erchi gagvagebine ar sheizleba?
სულ არ მკიდია ეგ შენი მაიტე?
chans rogrc gkidia.mashin daanebe tavi
ჩემთვის არ არის და არც არასდოს იქნება
mere vinme geubneva giyvadeso magram ukve es yvelam gaviget da gacherdi davigalet.me ra ggonia yvela momwons?magram arafers ar vambob da dges da games imis lanzgva-ginebashi ar var.
avatar
სოფო

პოსტების რაოდენობა : 6538
ქულები : 7220
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-12-04
ასაკი: : 32

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by Bracamontes_fan Wed Feb 16, 2011 4:59 pm

ადამიანო ვერ კითხულობ? გეუბნები და გაიგე აქ არაა მაიტე ვს ჟაკლინის თემა და ნუ იცით ხოლმე ჟაკლინის გამოჟხერა. თავდასაცავად მეტოქის კუმირს ადგებით ეს კიდე ყველაზე დიდი უსუსურობაა დაიცავი მაიტე ისე რომ ჩემ კუმირს ნუ ადგები .
იმედია ახლა მაინც წაიკითხავ ამას!!!!
დამთავრდეს აქ ამაზე ლაპარაქკი აქ მაიტე ვს ჟაკლინის თემაა არაა სანამ ადმინი არ მოსულა და თემა არ დაუხურავს მანამდე. აღარ დაიწეროს აქ პოსტი ჟაკლინზე და მაიტეზე ისაუბრეთ სერიალზე და მის შესახებ
Bracamontes_fan
Bracamontes_fan

. : ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 29513ecd33509e29fd6e0697023710b7


Alice Cullen

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Tumblr_inline_mfvn81gOAo1rt2432



პოსტების რაოდენობა : 58145
ქულები : 65219
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-07-25
ასაკი: : 32

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by სოფო Wed Feb 16, 2011 5:04 pm

ME IS DAVWERE RASAC VFIQROB DA SHEN SIMARTLE GAGIZIANEBS.

MEC DAVAMTAVRE
avatar
სოფო

პოსტების რაოდენობა : 6538
ქულები : 7220
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-12-04
ასაკი: : 32

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by Bracamontes_fan Wed Feb 16, 2011 5:06 pm

სოფო wrote:ME IS DAVWERE RASAC VFIQROB DA SHEN SIMARTLE GAGIZIANEBS.

MEC DAVAMTAVRE
კიარ მაღიზიანებს როგორც მოდერმა გითხარი რომ ამ თემაში ჟაკლინს არაფერი არ ესაქმება და თუ მასზე რამე გაქ სათქმელი გადადი მის თემაში. ვს თემები კიდე დაიხურა და ნუ აკეთებ აქ აქცენტს მათ შედარებაზე
Bracamontes_fan
Bracamontes_fan

. : ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 29513ecd33509e29fd6e0697023710b7


Alice Cullen

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Tumblr_inline_mfvn81gOAo1rt2432



პოსტების რაოდენობა : 58145
ქულები : 65219
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-07-25
ასაკი: : 32

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by ლიკა Wed Feb 16, 2011 5:16 pm

Vaime Es Temac Bazrad Gadaqcies Rit ver Moisvenes am Maites panebma Raaa ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 965376
avatar
ლიკა

. :




პოსტების რაოდენობა : 16799
ქულები : 18070
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-08-11

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by Telemundo Wed Feb 16, 2011 5:19 pm

ლიკა wrote:Vaime Es Temac Bazrad Gadaqcies Rit ver Moisvenes am Maites panebma Raaa ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 965376
ახლა რა გინდა? მაიტეს ფანები რა შუაშია? სოფო არ არის მაიტეს ფანი, დაუკვირდი ხოლმე რას ამბობ(თ) მაიტეს ფანები მონსტრები არ არიან
Telemundo
Telemundo
Admin

. : ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 57fc5d31914b
”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 9c02b535c6ef
პოსტების რაოდენობა : 15818
ქულები : 100553422
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-07-15
ასაკი: : 29
Location : თბილისი

https://mundonovelas.forumotion.com

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by ლიკა Wed Feb 16, 2011 5:31 pm

Telemundo wrote:
ლიკა wrote:Vaime Es Temac Bazrad Gadaqcies Rit ver Moisvenes am Maites panebma Raaa ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 965376
ახლა რა გინდა? მაიტეს ფანები რა შუაშია? სოფო არ არის მაიტეს ფანი, დაუკვირდი ხოლმე რას ამბობ(თ) მაიტეს ფანები მონსტრები არ არიან


Nu ar Mainteresebs Vinc ar unda iyos Ratom ayva Maria Ar sheidzleboda Gachumebuliyo Xom Icoda mis Komentars Rac moyveboda Me magitom shevikave Tavi Magram Amovida yelshi Agarc me Gavchumdebi ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 965376


Last edited by ლიკა on Wed Feb 16, 2011 5:39 pm; edited 1 time in total
avatar
ლიკა

. :




პოსტების რაოდენობა : 16799
ქულები : 18070
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-08-11

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by Bracamontes_fan Wed Feb 16, 2011 5:34 pm

ადმინ შეიძლება ვიკითხო რამდენჯერ უნდა დავწერო გაფრთხილება რომ გაითვალისწინონ? ვერ ხედავ ბრალდებებს მიყენებს კიდე ლიკას იყოლიებო თითქოს ბაწარს აბამდეს ვინმე ლიკას და ძალით იმორჩილებდეს 2 ჯერ დავწერე იმხელა ასოებით გაფრთხილება და შენც არ მომიკვდე ისევ გრძელდება
Bracamontes_fan
Bracamontes_fan

. : ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 29513ecd33509e29fd6e0697023710b7


Alice Cullen

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Tumblr_inline_mfvn81gOAo1rt2432



პოსტების რაოდენობა : 58145
ქულები : 65219
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-07-25
ასაკი: : 32

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by maria Thu Feb 17, 2011 1:32 am

ლიკა wrote:
Telemundo wrote:
ახლა რა გინდა? მაიტეს ფანები რა შუაშია? სოფო არ არის მაიტეს ფანი, დაუკვირდი ხოლმე რას ამბობ(თ) მაიტეს ფანები მონსტრები არ არიან


Nu ar Mainteresebs Vinc ar unda iyos Ratom ayva Maria Ar sheidzleboda Gachumebuliyo Xom Icoda mis Komentars Rac moyveboda Me magitom shevikave Tavi Magram Amovida yelshi Agarc me Gavchumdebi ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 965376
deda gind bani damadet gind rac gindat is...magram amas unda vupasuxoo..maria aravis ar ayolia...mas tavisi azrii gaaahnia da amas gahkivis shemosvliiis dgidan..ubralod daetanxma sofos radgan simartles ambobda shesabamisaddd marias nu daabraleb yvelafers sheni chirime raa...aq jacklynze araferi damiweriaaa rom gamomkidebodiiit amitom me nu mexebiiit..datanxmebashii da chxubiis dawyebashiii didi gansxvavebaa...vsioo..movrchii ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 301932
maria
maria

პოსტების რაოდენობა : 4263
ქულები : 4359
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-01-07
ასაკი: : 31

Back to top Go down

”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა) - Page 5 Empty Re: ”ცოდვის ტვირთი”/Mi pecado (ჩემი ცოდვა)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 29 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 29  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum