საუკეთესო ლათინო-ამერიკული სერიალები!
იმისათვის რომ ნახოთ ყველა თემა, უნდა დარეგისტრირდეთ ან შეხვიდეთ სისტემაში!

Join the forum, it's quick and easy

საუკეთესო ლათინო-ამერიკული სერიალები!
იმისათვის რომ ნახოთ ყველა თემა, უნდა დარეგისტრირდეთ ან შეხვიდეთ სისტემაში!
საუკეთესო ლათინო-ამერიკული სერიალები!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Poll

როგორი სიხშირით სტუმრობთ ფორუმს?

ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Vote_lcap34%ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Vote_rcap 34% [ 234 ]
ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Vote_lcap18%ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Vote_rcap 18% [ 123 ]
ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Vote_lcap12%ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Vote_rcap 12% [ 83 ]
ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Vote_lcap20%ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Vote_rcap 20% [ 136 ]
ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Vote_lcap16%ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Vote_rcap 16% [ 111 ]

Total Votes : 687

დაგვალაიქეთ ”ფეისბუქზე”

ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste"

5 posters

Go down

მოგწონთ?

ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Vote_lcap100%ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Vote_rcap 100% 
[ 2 ]
ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Vote_lcap0%ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total Votes : 2
 
 
Poll closed

ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Empty ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste"

Post by ***MaRiAnGeL*** Mon Nov 07, 2011 7:51 pm

vaime ra magariaa...dzalian mivvars es simgera...ise rom ar vici...(magaria tqven ar mogcont)....? gavarchiot es simgera vis mogcont?
***MaRiAnGeL***
***MaRiAnGeL***

. : ძალიან მომენატრებით ბავშვებო! უზომოდ მიყვარხართ ყველა!
პოსტების რაოდენობა : 5484
ქულები : 5681
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-10-02
ასაკი: : 42
Location : თუ ჩუმად ვარ ეს იმას არ ნიშნავს, რომ სათქმელი არაფერი მაქვს. უბრალოდ სიჩუმე ყველაზე უმტკივნეულოა.:-((

Back to top Go down

ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Empty Re: ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste"

Post by მარიამ Mon Nov 07, 2011 7:51 pm

gexvewebi mitxari yvelaferze calke temas ratom xsni :ღიმილი:
მარიამ
მარიამ

პოსტების რაოდენობა : 23822
ქულები : 30105
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-09-06
ასაკი: : 27
Location : Tbilisi,Georgia.

http://www.mundonovelas.forumotion.com

Back to top Go down

ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Empty Re: ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste"

Post by ***MaRiAnGeL*** Mon Nov 07, 2011 7:51 pm

https://www.youtube.com/watch?v=eZXwD9mOJZ8 yvelam naxet visac ar ginaxavt...dzalian magariaa
***MaRiAnGeL***
***MaRiAnGeL***

. : ძალიან მომენატრებით ბავშვებო! უზომოდ მიყვარხართ ყველა!
პოსტების რაოდენობა : 5484
ქულები : 5681
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-10-02
ასაკი: : 42
Location : თუ ჩუმად ვარ ეს იმას არ ნიშნავს, რომ სათქმელი არაფერი მაქვს. უბრალოდ სიჩუმე ყველაზე უმტკივნეულოა.:-((

Back to top Go down

ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Empty Re: ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste"

Post by Maritza Mon Nov 07, 2011 7:56 pm

au ra wesia ver gaviigeE? amistvisarsebbos mi corazon insiste an sayvareli simgera calke forumi xo ar gagiketot?
Maritza
Maritza

. : I ♥️
Adriana
Lima
ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" 35bwb
პოსტების რაოდენობა : 4801
ქულები : 4969
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-10-10
Location : Miami

Back to top Go down

ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Empty Re: ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste"

Post by ***MaRiAnGeL*** Mon Nov 07, 2011 7:58 pm

ra moxda tu gavxseniii? aba raze davdo es simgera? mixtarit da araa problema
***MaRiAnGeL***
***MaRiAnGeL***

. : ძალიან მომენატრებით ბავშვებო! უზომოდ მიყვარხართ ყველა!
პოსტების რაოდენობა : 5484
ქულები : 5681
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-10-02
ასაკი: : 42
Location : თუ ჩუმად ვარ ეს იმას არ ნიშნავს, რომ სათქმელი არაფერი მაქვს. უბრალოდ სიჩუმე ყველაზე უმტკივნეულოა.:-((

Back to top Go down

ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Empty Re: ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste"

Post by ***MaRiAnGeL*** Mon Nov 07, 2011 8:01 pm

tqven amaze ar unda gqodet pretenzia, mgoni es tqven ar gishlit xels. dzalian bevri temaa da es arafers wyvets
***MaRiAnGeL***
***MaRiAnGeL***

. : ძალიან მომენატრებით ბავშვებო! უზომოდ მიყვარხართ ყველა!
პოსტების რაოდენობა : 5484
ქულები : 5681
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-10-02
ასაკი: : 42
Location : თუ ჩუმად ვარ ეს იმას არ ნიშნავს, რომ სათქმელი არაფერი მაქვს. უბრალოდ სიჩუმე ყველაზე უმტკივნეულოა.:-((

Back to top Go down

ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Empty Re: ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste"

Post by OTTO Mon Nov 07, 2011 8:29 pm

[b]3 რამ უნდა ვთქვა: ცუდად ნუ გამიგებს ვინმე, უბრალოდ შესწორებებია :ღიმილი:

1)ამ თემის ადგილი აქ არ არის, ეს უნდა გაიხსნას ან კანელას თემაში და ან ლოლას თემაში.

2)ეს თემა უკვე გავხსენი თემაში ,,მიყვარხარ ლოლა"–ში.

3)არ ქვიააააააააა ამას ხენკარლოსი და მომკალით თუ გინდათ ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" 965376 ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" 965376 ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" 965376 ბანერზე გავაკრავ მალე. უკვე რუსთავი2–იც კი მიხვდა და შეასწორა, თქვენ რა გჭირთ ხალხნო ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" 780392

ჯ ე ნ კ ა რ ლ ო ს კ ა ნ ე ლ ა
OTTO
OTTO

. : ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" 4e20d5522aa91836c6eb3f37b30abaf2
პოსტების რაოდენობა : 8003
ქულები : 8610
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-03-05
ასაკი: : 101

Back to top Go down

ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Empty Re: ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste"

Post by Mari-Fer-Mari Mon Nov 07, 2011 8:31 pm

***MaRiAnGeL*** wrote:ra moxda tu gavxseniii? aba raze davdo es simgera? mixtarit da araa problema
sayvareli simegra aris aseti tema :ღიმილი:
avatar
Mari-Fer-Mari

პოსტების რაოდენობა : 9615
ქულები : 9727
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-02-15
ასაკი: : 28
Location : ბათუმი

Back to top Go down

ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste" Empty Re: ხენკარლოს კანელას-"Mi Corazón Insiste"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum