საუკეთესო ლათინო-ამერიკული სერიალები!
იმისათვის რომ ნახოთ ყველა თემა, უნდა დარეგისტრირდეთ ან შეხვიდეთ სისტემაში!

Join the forum, it's quick and easy

საუკეთესო ლათინო-ამერიკული სერიალები!
იმისათვის რომ ნახოთ ყველა თემა, უნდა დარეგისტრირდეთ ან შეხვიდეთ სისტემაში!
საუკეთესო ლათინო-ამერიკული სერიალები!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Poll

როგორი სიხშირით სტუმრობთ ფორუმს?

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Vote_lcap34%Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Vote_rcap 34% [ 234 ]
Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Vote_lcap18%Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Vote_rcap 18% [ 123 ]
Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Vote_lcap12%Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Vote_rcap 12% [ 83 ]
Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Vote_lcap20%Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Vote_rcap 20% [ 136 ]
Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Vote_lcap16%Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Vote_rcap 16% [ 111 ]

Total Votes : 687

დაგვალაიქეთ ”ფეისბუქზე”

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

+28
nato77777
villanela
sali_canela
"tonta"
olivia234
ochman fan
niafrance
SopHi<3
futkaradze
Mari-Fer-Mari
teko197
barbara-la hiena
***MaRiAnGeL***
jencarlos2012
salita_canela
Bracamontes_fan
UnaGonzalita
სოფო
dannagarcia
natuka
Telemundo
nino sokhadze
vanessa pose
rezojamagidze
annia
maite peroni
OTTO
maku
32 posters

Page 4 of 30 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Next

Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by სოფო Sat Jan 28, 2012 2:15 am

როდრიგო მართლა რა საშინლად აკეთებს თვალებს
შენიშვნა ვერ მისცეს?! ჯერ არ მინახავს ბრმის როლს ვინმე ეგრე ასრულებდეს Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 563496
მაგ მსახიობს კარლოს ტორესი ჰქვია, აცტეკას სერიალებში თამაშობდა. ტელემუნდოში პირველადაა
avatar
სოფო

პოსტების რაოდენობა : 6538
ქულები : 7220
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-12-04
ასაკი: : 32

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by Telemundo Sat Jan 28, 2012 12:52 pm

Promo #2 და ყველაზე საშინელი პრომო რუსთავი 2-ის ისტორიაში

Telemundo
Telemundo
Admin

. : Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 57fc5d31914b
Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 9c02b535c6ef
პოსტების რაოდენობა : 15818
ქულები : 100553422
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-07-15
ასაკი: : 29
Location : თბილისი

https://mundonovelas.forumotion.com

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by UnaGonzalita Sat Jan 28, 2012 7:27 pm

es bolo ramodenime dgea aqtiurad vuyureb,kargi sayurebeli serialia da kastic momwons! Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 138899

ana layevska dzalian kargi msaxiobia,mateosi ukomentarod,am kacis fani var Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 590528 canelas da villalobosis wyvili kidev dzalian momwons Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 148372 Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 148372 erti sityvit did siamovnebas vigeb am serialis yurebit Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 148372 Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 148372
UnaGonzalita
UnaGonzalita

პოსტების რაოდენობა : 17997
ქულები : 22187
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-07-15
ასაკი: : 27

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by OTTO Sat Jan 28, 2012 7:31 pm

UnaGonzalita wrote:es bolo ramodenime dgea aqtiurad vuyureb,kargi sayurebeli serialia da kastic momwons! Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 138899

ana layevska dzalian kargi msaxiobia,mateosi ukomentarod,am kacis fani var Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 590528 canelas da villalobosis wyvili kidev dzalian momwons Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 148372 Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 148372 erti sityvit did siamovnebas vigeb am serialis yurebit Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 148372 Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 148372
ვა ანა ეს ნამდვილად სიურპრიზი იყო ჩემთვის, ძალიან მიხარია თუ მოგეწონა, მართლა კარგია Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 439891 :ღიმილი:
OTTO
OTTO

. : Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 4e20d5522aa91836c6eb3f37b30abaf2
პოსტების რაოდენობა : 8003
ქულები : 8610
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-03-05
ასაკი: : 101

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by OTTO Sun Jan 29, 2012 12:02 am

აუ დღეს რა მაგარი იყო Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 831208 Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 148372

აჰა გამოჩნდა ანხელიტოც, მამამისზე უარესი ჩანს სიცილი

OTTO
OTTO

. : Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 4e20d5522aa91836c6eb3f37b30abaf2
პოსტების რაოდენობა : 8003
ქულები : 8610
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-03-05
ასაკი: : 101

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by maku Sun Jan 29, 2012 1:10 am

საწყალი ანდრესი როგორ სცემეს მაგრამ თვითონაც მაგრად იქნევდა
maku
maku

. : Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty
პოსტების რაოდენობა : 642
ქულები : 648
დარეგისტრირების თარიღი : 2012-01-09
ასაკი: : 35
Location : Tbilisi

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by OTTO Sun Jan 29, 2012 1:25 am

maku wrote:საწყალი ანდრესი როგორ სცემეს მაგრამ თვითონაც მაგრად იქნევდა
თვითონ რა დააკლო??? Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 831208 Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 831208 Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 831208 Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 2707238639

ვენაცვალე რას ჩხუბობს Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 831208

თუ გონიათ იმათ რომ ამის მერე გაჩერდება, ძალიან ცდებიან სიცილი
OTTO
OTTO

. : Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 4e20d5522aa91836c6eb3f37b30abaf2
პოსტების რაოდენობა : 8003
ქულები : 8610
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-03-05
ასაკი: : 101

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by rezojamagidze Sun Jan 29, 2012 1:29 am

exla es serialia tore ise tiberios nairi kaci imas ver moaxerxebda rom is mowme romelic nel nela kvdeboda da roelsac masze mteli informaciis moyola sheedzlo moeshorebina , an kidev exla egeti kaci romelic magden gavlenas flobs deboras gamo da misi xvewnis gamo tavs saprtxeshi chaigdebda da andres ar miasikvdilebda , an ide erti is iyo rom kacma amdeni xalxi mokla da erti gaubeurebuli komisris mokvla ver shedzlo mafiozma kacma????????????kargi ra sheidzleba scenaris mixedvit eseni rom momkvdariyvnen seriali damtavrebuliyo magram realurad asea , an kidev imaze vicine bevri , andresi policieli ar aris da policielebma ufleba misces mat saqmeshi chareuliyo sxva olicielebi ar yavdat tu ra , tu misi mamiko radganac yofili policielia magitom dartes neba kargi raaaaa es wina chamonatvalebi rac am serialsshi moxda martla sisulelea
rezojamagidze
rezojamagidze

პოსტების რაოდენობა : 5911
ქულები : 6305
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-09-07
ასაკი: : 26
Location : tbilisi

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by OTTO Sun Jan 29, 2012 1:35 am

rezojamagidze wrote:exla es serialia tore ise tiberios nairi kaci imas ver moaxerxebda rom is mowme romelic nel nela kvdeboda da roelsac masze mteli informaciis moyola sheedzlo moeshorebina , an kidev exla egeti kaci romelic magden gavlenas flobs deboras gamo da misi xvewnis gamo tavs saprtxeshi chaigdebda da andres ar miasikvdilebda , an ide erti is iyo rom kacma amdeni xalxi mokla da erti gaubeurebuli komisris mokvla ver shedzlo mafiozma kacma????????????kargi ra sheidzleba scenaris mixedvit eseni rom momkvdariyvnen seriali damtavrebuliyo magram realurad asea , an kidev imaze vicine bevri , andresi policieli ar aris da policielebma ufleba misces mat saqmeshi chareuliyo sxva olicielebi ar yavdat tu ra , tu misi mamiko radganac yofili policielia magitom dartes neba kargi raaaaa es wina chamonatvalebi rac am serialsshi moxda martla sisulelea
ჯერ ერთი ის კაცი, მოწმე, ტიბერიომ ციხეში გაისტუმრა მრავალი წლის წინ და მისთვის ის საფრთხეს არ წარმოადგენდა აქამდე.

იმაში მართალი ხარ რომ დებორას გამო არ უნდა გადაეფიქრებინა ანდრესის მოკვლა, მაგრამ ცხოვრებაში ასეც ხდება, როცა ძალაუფლების პიკს აღწევ მერე უცებ სისუსტე გძლევს და რაღაც შეცდომას დაუშვებ, ასე რომ არ იყოს ქვეყანაზე ბოროტება იქნებოდა გამეფებული :ღიმილი:

მართალია ანდრესს არ აქვს უფლება გამოძიებაში ჩაერიოს, მაგრამ რადგან მნიშვნელოვანი ინფორმაცია მიაწოდა და თან როდრიგოს შვილია ამიტომ აძლევენ უფლებას.
OTTO
OTTO

. : Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 4e20d5522aa91836c6eb3f37b30abaf2
პოსტების რაოდენობა : 8003
ქულები : 8610
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-03-05
ასაკი: : 101

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by rezojamagidze Sun Jan 29, 2012 1:43 am

OTO wrote:
rezojamagidze wrote:exla es serialia tore ise tiberios nairi kaci imas ver moaxerxebda rom is mowme romelic nel nela kvdeboda da roelsac masze mteli informaciis moyola sheedzlo moeshorebina , an kidev exla egeti kaci romelic magden gavlenas flobs deboras gamo da misi xvewnis gamo tavs saprtxeshi chaigdebda da andres ar miasikvdilebda , an ide erti is iyo rom kacma amdeni xalxi mokla da erti gaubeurebuli komisris mokvla ver shedzlo mafiozma kacma????????????kargi ra sheidzleba scenaris mixedvit eseni rom momkvdariyvnen seriali damtavrebuliyo magram realurad asea , an kidev imaze vicine bevri , andresi policieli ar aris da policielebma ufleba misces mat saqmeshi chareuliyo sxva olicielebi ar yavdat tu ra , tu misi mamiko radganac yofili policielia magitom dartes neba kargi raaaaa es wina chamonatvalebi rac am serialsshi moxda martla sisulelea
ჯერ ერთი ის კაცი, მოწმე, ტიბერიომ ციხეში გაისტუმრა მრავალი წლის წინ და მისთვის ის საფრთხეს არ წარმოადგენდა აქამდე.

იმაში მართალი ხარ რომ დებორას გამო არ უნდა გადაეფიქრებინა ანდრესის მოკვლა, მაგრამ ცხოვრებაში ასეც ხდება, როცა ძალაუფლების პიკს აღწევ მერე უცებ სისუსტე გძლევს და რაღაც შეცდომას დაუშვებ, ასე რომ არ იყოს ქვეყანაზე ბოროტება იქნებოდა გამეფებული :ღიმილი:

მართალია ანდრესს არ აქვს უფლება გამოძიებაში ჩაერიოს, მაგრამ რადგან მნიშვნელოვანი ინფორმაცია მიაწოდა და თან როდრიგოს შვილია ამიტომ აძლევენ უფლებას.
shen ki sheni azri gaqvs da exla amis gamo gamishvi gamatares ver daviwyeb magram , tiberios nairi adamianebi , sinamdvileshi dzalian bevrni arian da isini iset mowmeebs rogoricaa andresi debora deboras mama da tvit policia ar toveben cocxals im ganyofilebas romelic mis saqmes idziebs saertod afetqeben da mraval ubedurebas aketeben ki
de , es ki afsurdia exla rom iman qalis chkuaze gaiara da andresi ar mokla , mokled erti sityvit is komponentebi rac chamovtvale piradad chemtvis ararealuri da sisulelea , mere bolos amitom srudeba serialebi happyend-ebit , arc erti mowme ar moishora tiberiom taqvidan im policieli koreas tu vigacis garda
rezojamagidze
rezojamagidze

პოსტების რაოდენობა : 5911
ქულები : 6305
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-09-07
ასაკი: : 26
Location : tbilisi

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by OTTO Sun Jan 29, 2012 1:49 am

rezojamagidze wrote:
OTO wrote: ჯერ ერთი ის კაცი, მოწმე, ტიბერიომ ციხეში გაისტუმრა მრავალი წლის წინ და მისთვის ის საფრთხეს არ წარმოადგენდა აქამდე.

იმაში მართალი ხარ რომ დებორას გამო არ უნდა გადაეფიქრებინა ანდრესის მოკვლა, მაგრამ ცხოვრებაში ასეც ხდება, როცა ძალაუფლების პიკს აღწევ მერე უცებ სისუსტე გძლევს და რაღაც შეცდომას დაუშვებ, ასე რომ არ იყოს ქვეყანაზე ბოროტება იქნებოდა გამეფებული :ღიმილი:

მართალია ანდრესს არ აქვს უფლება გამოძიებაში ჩაერიოს, მაგრამ რადგან მნიშვნელოვანი ინფორმაცია მიაწოდა და თან როდრიგოს შვილია ამიტომ აძლევენ უფლებას.
shen ki sheni azri gaqvs da exla amis gamo gamishvi gamatares ver daviwyeb magram , tiberios nairi adamianebi , sinamdvileshi dzalian bevrni arian da isini iset mowmeebs rogoricaa andresi debora deboras mama da tvit policia ar toveben cocxals im ganyofilebas romelic mis saqmes idziebs saertod afetqeben da mraval ubedurebas aketeben ki
de , es ki afsurdia exla rom iman qalis chkuaze gaiara da andresi ar mokla , mokled erti sityvit is komponentebi rac chamovtvale piradad chemtvis ararealuri da sisulelea , mere bolos amitom srudeba serialebi happyend-ebit , arc erti mowme ar moishora tiberiom taqvidan im policieli koreas tu vigacis garda
კორეას გარდა მოკლეს მარსელო და ვერონიკა და როდრიგოსაც დაუნაღმეს მანქანა, მაგრამ გადარჩა. ამის მერეც ვის მოკლავენ ეგ არ ვიცით ჯერ და გამოჩნდება მალე :ღიმილი:

თუ მასე მსჯელობ მაშინ სამხრეთის დედოფალში ეპიფანიო ვარგასსაც ძალიან უშლიდა ხელს ტერესა და მიუხედავად ამისა სინალოადან ცოცხალი გაუშვა, თან ტიბერიოზე სერიოზული კლანის პატრონი იყო ეპიფანიო. ახლა არ მითხრა სამხრეთის დედოფალიც ზღაპარიაო, მაგაზეც თუ იტყვი მაშინ არცერთი არ ყოფილა რეალური.
OTTO
OTTO

. : Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 4e20d5522aa91836c6eb3f37b30abaf2
პოსტების რაოდენობა : 8003
ქულები : 8610
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-03-05
ასაკი: : 101

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by rezojamagidze Sun Jan 29, 2012 1:55 am

OTO wrote:
rezojamagidze wrote:shen ki sheni azri gaqvs da exla amis gamo gamishvi gamatares ver daviwyeb magram , tiberios nairi adamianebi , sinamdvileshi dzalian bevrni arian da isini iset mowmeebs rogoricaa andresi debora deboras mama da tvit policia ar toveben cocxals im ganyofilebas romelic mis saqmes idziebs saertod afetqeben da mraval ubedurebas aketeben ki
de , es ki afsurdia exla rom iman qalis chkuaze gaiara da andresi ar mokla , mokled erti sityvit is komponentebi rac chamovtvale piradad chemtvis ararealuri da sisulelea , mere bolos amitom srudeba serialebi happyend-ebit , arc erti mowme ar moishora tiberiom taqvidan im policieli koreas tu vigacis garda
კორეას გარდა მოკლეს მარსელო და ვერონიკა და როდრიგოსაც დაუნაღმეს მანქანა, მაგრამ გადარჩა. ამის მერეც ვის მოკლავენ ეგ არ ვიცით ჯერ და გამოჩნდება მალე :ღიმილი:

თუ მასე მსჯელობ მაშინ სამხრეთის დედოფალში ეპიფანიო ვარგასსაც ძალიან უშლიდა ხელს ტერესა და მიუხედავად ამისა სინალოადან ცოცხალი გაუშვა, თან ტიბერიოზე სერიოზული კლანის პატრონი იყო ეპიფანიო. ახლა არ მითხრა სამხრეთის დედოფალიც ზღაპარიაო, მაგაზეც თუ იტყვი მაშინ არცერთი არ ყოფილა რეალური.
a
ra oto me araferze ar vambob zgapariatqo , magram serialshi xandaxan dametanxme rom patar patara uzustobebia dashvebuli , samxretis dedofals me agar uyureb da arc vici ra xdeba agram exla logikurad rom vimsjelot im dges deidachemic ambobda , narkosamyaro iseti xalxitaa garshemortymuli rom mas verc policia verc mtavroba verc gaero ver ewinaagmdegeba da erti qali rogor avida zenitshi erti, sakvirvelia mtlianobashi rogorc seriali samxretis dedofali kargia tumca promoshi rom acxadeben rom realuri narkobaronesao me magaze echvi mepareba , ravici ise sxvatashoris magis realoba ararealobaze bevri vifiqre Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 132775 magram mainc ararealuris paqtma ufro gadaxris sahsvaleba momca
rezojamagidze
rezojamagidze

პოსტების რაოდენობა : 5911
ქულები : 6305
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-09-07
ასაკი: : 26
Location : tbilisi

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by OTTO Sun Jan 29, 2012 2:04 am

rezojamagidze wrote:
OTO wrote: კორეას გარდა მოკლეს მარსელო და ვერონიკა და როდრიგოსაც დაუნაღმეს მანქანა, მაგრამ გადარჩა. ამის მერეც ვის მოკლავენ ეგ არ ვიცით ჯერ და გამოჩნდება მალე :ღიმილი:

თუ მასე მსჯელობ მაშინ სამხრეთის დედოფალში ეპიფანიო ვარგასსაც ძალიან უშლიდა ხელს ტერესა და მიუხედავად ამისა სინალოადან ცოცხალი გაუშვა, თან ტიბერიოზე სერიოზული კლანის პატრონი იყო ეპიფანიო. ახლა არ მითხრა სამხრეთის დედოფალიც ზღაპარიაო, მაგაზეც თუ იტყვი მაშინ არცერთი არ ყოფილა რეალური.
a
ra oto me araferze ar vambob zgapariatqo , magram serialshi xandaxan dametanxme rom patar patara uzustobebia dashvebuli , samxretis dedofals me agar uyureb da arc vici ra xdeba agram exla logikurad rom vimsjelot im dges deidachemic ambobda , narkosamyaro iseti xalxitaa garshemortymuli rom mas verc policia verc mtavroba verc gaero ver ewinaagmdegeba da erti qali rogor avida zenitshi erti, sakvirvelia mtlianobashi rogorc seriali samxretis dedofali kargia tumca promoshi rom acxadeben rom realuri narkobaronesao me magaze echvi mepareba , ravici ise sxvatashoris magis realoba ararealobaze bevri vifiqre Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 132775 magram mainc ararealuris paqtma ufro gadaxris sahsvaleba momca
ისე ცნობისთვის ტერესა მენდოსა მართლა არსებობს და ახლა მეხიკოს ციხეში იხდის სასჯელს იცი??? ასე რომ ეს მართლა ნამდვილი ამბავია :ღიმილი:
OTTO
OTTO

. : Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 4e20d5522aa91836c6eb3f37b30abaf2
პოსტების რაოდენობა : 8003
ქულები : 8610
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-03-05
ასაკი: : 101

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by rezojamagidze Sun Jan 29, 2012 2:09 am

OTO wrote:
rezojamagidze wrote:a
ra oto me araferze ar vambob zgapariatqo , magram serialshi xandaxan dametanxme rom patar patara uzustobebia dashvebuli , samxretis dedofals me agar uyureb da arc vici ra xdeba agram exla logikurad rom vimsjelot im dges deidachemic ambobda , narkosamyaro iseti xalxitaa garshemortymuli rom mas verc policia verc mtavroba verc gaero ver ewinaagmdegeba da erti qali rogor avida zenitshi erti, sakvirvelia mtlianobashi rogorc seriali samxretis dedofali kargia tumca promoshi rom acxadeben rom realuri narkobaronesao me magaze echvi mepareba , ravici ise sxvatashoris magis realoba ararealobaze bevri vifiqre Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 132775 magram mainc ararealuris paqtma ufro gadaxris sahsvaleba momca
ისე ცნობისთვის ტერესა მენდოსა მართლა არსებობს და ახლა მეხიკოს ციხეში იხდის სასჯელს იცი??? ასე რომ ეს მართლა ნამდვილი ამბავია :ღიმილი:
da cixeshi ratomaa?gexverwebi mitxari es istoriebi teresas martla gadaxda?????????????//es informacia cemamde aravis utqvams me ar vicodi sheudzlebeliaaaaaaaaaa
rezojamagidze
rezojamagidze

პოსტების რაოდენობა : 5911
ქულები : 6305
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-09-07
ასაკი: : 26
Location : tbilisi

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by OTTO Sun Jan 29, 2012 3:57 am

rezojamagidze wrote:
OTO wrote: ისე ცნობისთვის ტერესა მენდოსა მართლა არსებობს და ახლა მეხიკოს ციხეში იხდის სასჯელს იცი??? ასე რომ ეს მართლა ნამდვილი ამბავია :ღიმილი:
da cixeshi ratomaa?gexverwebi mitxari es istoriebi teresas martla gadaxda?????????????//es informacia cemamde aravis utqvams me ar vicodi sheudzlebeliaaaaaaaaaa
კი მაგრამ პრომოს არ უსმენდი??? რეალურ ამბავზე აგებულია, მართლა არსებობს ტერესა მენდოსა ნარკობარონესა, რომელმაც ასეთ დიდ წარმატებას მიაღწია შავ ბიზნესში და საბოლოოდ დააპატიმრეს. არ მითხრა რომ ახლა გაიგე ეს.

მთლად ყოველი დეტალი შეიძლება არ იყო ზუსტად ისე, მაგრამ ძირითადი ნაწილი იგივეა. Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 439891
OTTO
OTTO

. : Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 4e20d5522aa91836c6eb3f37b30abaf2
პოსტების რაოდენობა : 8003
ქულები : 8610
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-03-05
ასაკი: : 101

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by Bracamontes_fan Tue Jan 31, 2012 6:40 pm

ამწუთას კანელას სიმღერა ითხოვეს რიონზე Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 132775 გადართეთ დაიწყება და თუ ტელეშია რ გაქვთ ამივიდეოზე ნახეთ . ქუთაისის არხია Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 132775
კი მაგრამ პრომოს არ უსმენდი??? რეალურ ამბავზე აგებულია, მართლა არსებობს ტერესა მენდოსა ნარკობარონესა, რომელმაც ასეთ დიდ წარმატებას მიაღწია შავ ბიზნესში და საბოლოოდ დააპატიმრეს. არ მითხრა რომ ახლა გაიგე ეს.
2007 წელს ლოსანჯელესსი აეროპორტში აიყვანეს და ახლაც ციხესია მგონი სამუდამო აქ მისჯილი
Bracamontes_fan
Bracamontes_fan

. : Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 29513ecd33509e29fd6e0697023710b7


Alice Cullen

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Tumblr_inline_mfvn81gOAo1rt2432



პოსტების რაოდენობა : 58145
ქულები : 65219
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-07-25
ასაკი: : 32

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by salita_canela Tue Jan 31, 2012 8:09 pm

sad aris video??? haaaa???? Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 590528 Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 590528 Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 590528
salita_canela
salita_canela

. : ხანდახან, ადამიანი, რომელიც არ გელაპარაკება არის ის ერთადერთი რომელსაც შენთან ლაპარაკი ყველაზე მეტად უნდა...
Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 A3f4a75c0e4d


პოსტების რაოდენობა : 737
ქულები : 774
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-12-31
ასაკი: : 24
Location : tbilisi

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by maku Wed Feb 01, 2012 1:04 am

ხო მე ვიცი ის ქალი ნანახი მყავს
maku
maku

. : Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty
პოსტების რაოდენობა : 642
ქულები : 648
დარეგისტრირების თარიღი : 2012-01-09
ასაკი: : 35
Location : Tbilisi

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by Telemundo Fri Feb 03, 2012 11:41 pm

გილოცავთ!! დაიწყეს ისევ ჩვენი ნერვების შლა. მთელი 8 წუთი გადაახვიეს! (ანუ ერთი მთლიანი ბლოკი ამოჭრეს).
ფელისიდადეს Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 301932
Telemundo
Telemundo
Admin

. : Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 57fc5d31914b
Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 9c02b535c6ef
პოსტების რაოდენობა : 15818
ქულები : 100553422
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-07-15
ასაკი: : 29
Location : თბილისი

https://mundonovelas.forumotion.com

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by OTTO Fri Feb 03, 2012 11:58 pm

Telemundo wrote:გილოცავთ!! დაიწყეს ისევ ჩვენი ნერვების შლა. მთელი 8 წუთი გადაახვიეს! (ანუ ერთი მთლიანი ბლოკი ამოჭრეს).
ფელისიდადეს Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 301932
ჰო მაგას სულელიც მიხვდებოდა, უსინდისო ხალხი Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 965376

არადა რამდენი ხანი არ გამოუტოვებიათ, სულ კარგად აჩვენებდნენ ბოლო დროს :მოწყენილი:
OTTO
OTTO

. : Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 4e20d5522aa91836c6eb3f37b30abaf2
პოსტების რაოდენობა : 8003
ქულები : 8610
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-03-05
ასაკი: : 101

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by dannagarcia Sat Feb 04, 2012 9:34 pm

ანდრესი ციხიდან როგორ გამოვიდა?
dannagarcia
dannagarcia

პოსტების რაოდენობა : 6828
ქულები : 7073
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-08-20
ასაკი: : 91

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by Telemundo Sat Feb 04, 2012 9:46 pm

dannagarcia wrote:ანდრესი ციხიდან როგორ გამოვიდა?
შენ ჭურში ზიხარ? Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 132775 10-15 სერიაზე მეტია
Telemundo
Telemundo
Admin

. : Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 57fc5d31914b
Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 9c02b535c6ef
პოსტების რაოდენობა : 15818
ქულები : 100553422
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-07-15
ასაკი: : 29
Location : თბილისი

https://mundonovelas.forumotion.com

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by dannagarcia Sat Feb 04, 2012 9:57 pm

არ ვუყურებ ვაა... სახლის დაწყებას რო ველოდებოდი გუშინ დდავინახე რო გარეთ იყო..ხოდა მაინტერესებს გაამართლეს თუ როგორ? Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 565185
dannagarcia
dannagarcia

პოსტების რაოდენობა : 6828
ქულები : 7073
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-08-20
ასაკი: : 91

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by Telemundo Sat Feb 04, 2012 10:02 pm

dannagarcia wrote:არ ვუყურებ ვაა... სახლის დაწყებას რო ველოდებოდი გუშინ დდავინახე რო გარეთ იყო..ხოდა მაინტერესებს გაამართლეს თუ როგორ? Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 565185
დიაღ. მოწმე იპოვეს Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 384847
Telemundo
Telemundo
Admin

. : Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 57fc5d31914b
Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 9c02b535c6ef
პოსტების რაოდენობა : 15818
ქულები : 100553422
დარეგისტრირების თარიღი : 2010-07-15
ასაკი: : 29
Location : თბილისი

https://mundonovelas.forumotion.com

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by jencarlos2012 Mon Feb 06, 2012 5:44 am

მიყვარხარ ლოლაააააააააააა!!!!!!!!!!!!
jencarlos2012
jencarlos2012

პოსტების რაოდენობა : 83
ქულები : 99
დარეგისტრირების თარიღი : 2011-11-18
ასაკი: : 35
Location : tbilisi

Back to top Go down

Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა) - Page 4 Empty Re: Mi Corazón Insiste [Telemundo 2011] / ”მიყვარხარ ლოლა” (განხილვა)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 30 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 30  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum